FCS Polska
Koszyk
do kasy suma: 0,00 zł

Darmowa dostawa powyżej 500.00zł!

dodaj do przechowalni

Carver Surfskates

Deski Carver Surfskate to pierwsze deski surfskate, jakie pojawiły się na rynku. Pomysł na ich projekt narodził się w słonecznej Kalifornii, gdzie pewnego lata fale były zbyt słabe, by móc doskonalić swoje umiejętności. Właśnie to zmotywowało dwóch surferów do stworzenia czegoś zupełnie nowego. Surfskate Carver to wyjątkowe deskorolki. Sterowanie nimi wymaga bowiem umiejętności płynnego przenoszenia ciężaru ciała. W ten sposób za pomocą skateboard surfskate rozwiniesz prędkość bez odpychania się od podłoża.

Deski Carver

  • promocja
Deska surfskate Carver CI Happy 30.75"

Deska surfskate Carver CI Happy 30.75"

dodaj do przechowalni
Cena: 1 699,00 zł -25% 1 274,25 zł
zobacz więcej
  • promocja
Deska surfskate Carver Skinny Goat 30,75"

Deska surfskate Carver Skinny Goat 30,75"

dodaj do przechowalni
Cena: 1 699,00 zł -25% 1 274,25 zł
zobacz więcej
  • promocja
Deska surfskate Carver Resin 31" V1

Deska surfskate Carver Resin 31" V1

dodaj do przechowalni
Cena: 1 549,00 zł -30% 1 084,30 zł
zobacz więcej
  • promocja
Deska surfskate Carver Firefly 30.25" V1

Deska surfskate Carver Firefly 30.25" V1

dodaj do przechowalni
Cena: 1 549,00 zł -30% 1 084,30 zł
szt.
zobacz więcej

Deski dostępne są w dwóch wariantach, różniących się przednim trackiem. Carver CX jest bardziej stabilny, przeznaczony do skateparku, świetnie sprawdzi się na początek. Carver C7 to natomiast bardziej surfingowe czucie, lepiej sprawdzi się do treningu na płaskim i w bowlu. Obecnie wielu producentów działających na rynku zdecydowało się wypuścić własne deski surfskate, ale nadal prym wiedzie marka Carver, której dopracowane w każdym calu produkty już teraz możesz zamówić w naszym sklepie.

Carver - alternatywa dla surfingu

Początkowo deski Carver Surfskate powstały po to, aby móc wypełnić czas pomiędzy jednym surfowaniem a kolejnym. Jednak obecnie surfowanie na sucho pokochały tysiące ludzi na świecie. Nic więc nie stoi na przeszkodzie żebyś zaczął surfować po mieście. Rozwijająca się technologia sprawia, że obecnie by poczuć się jak surfer, nie jest potrzebna pianka neoprenowa, czy deska surfingowa. Swoje umiejętności może doskonalić, nawet gdy w pobliżu nie słuchać przyjemnego szumu fal. Teraz surfskate to odrębny sport, który można spokojnie nazwać surfingiem na asfalcie. Oprócz jazdy i tricków wersja deski Carver C7 świetnie nadaje się do treningu surfingowego. Z taką deską wykorzystasz czas, kiedy na Bałtyku nie ma fal. Możesz trenować surfing nawet pod domem, jeśli masz kawałek płaskiej nawierzchni. Jedyne, czego potrzebujesz to Surfskate Carver. Sprawdź naszą ofertę i wybierz jakościowy produkt, który zastąpi Ci klasyczną deskę surfingową.

Made in USA - Carver surfskates

Jako jedna z niewielu firm Carver wciąż produkuje swoje podzespoły w USA. To gwarancja wysokiej jakości i wytrzymałości sprzętu. Dopiero niedawno część produkcji została przeniesiona do Azji, aczkolwiek producent zastrzega, że kontrola jakości przeprowadzana jest na najwyższym poziomie, aby klienci mieli pewność, że deski Surfskate Carver z napisem “Made in China” gwarantują taką samą wytrzymałość i równie wysoką jakość, co te produkowane na terytorium Stanów Zjednoczonych.  Carver to na pewno legendarna firma, która dzięki współpracy z takimi ludźmi jak Matt Biolos (kolekcja desek Lost) czy Kai Lenny, Jamie O’Brien, Yago Dora lub Knox Quill wciąż się rozwija i produkuje świetne deski Surfskate. Carver to jeden z najlepszych skateboard surfskate na rynku. Rozpocznij emocjonująca przygodę i zacznij surfować na sucho.

Surfskate Carver – nie musisz umieć pływać, by surfować

Deska Surfskate Carver to rozwiązanie, które na pewno docenią wszyscy Ci którzy, choć nie potrafią pływać, to z zazdrością spoglądają na to, jak surferzy panują nad swoim ciałem i mkną po falach oceanu. Nie porzucaj swoich marzeń i zostań miejskim surferem. Surfskate nie jest już tylko zastępstwem dla deski surfingowej. Obecnie jest dyscypliną, którą pokochały tłumy, bez względu na to, czy potrafią pływać, czy nie. Tutaj liczy się dobra zabawa, wyposaż się w deskę Carver, złap zajawkę i pokonuj kolejne uliczki tak, jak pokonywałbyś fale!

Szablon Shoper Icon™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium