FCS Polska
Koszyk
do kasy suma: 0,00 zł

Darmowa dostawa powyżej 500.00zł!

dodaj do przechowalni

Zatyczki do uszu

Sporty wodne to ogromna dawka adrenaliny i orzeźwienia. Pojedyncza sesja łapania fal nie może się jednak obyć bez upadku do wody, zderzenia z jej taflą, czy po prostu zanurzenia się w fali. Nic więc dziwnego, że po emocjonującym treningu wielu surferom towarzyszy zalegająca w kanale słuchowym woda. Z pomocą przychodzą  profesjonalne zatyczki do uszu. Nie należy ich jednak mylić z klasycznymi, wygłuszającymi stoperami, ponieważ w przeciwieństwie do nich, zatyczki do pływania nie tłumią bodźców dźwiękowych, lecz po prostu uniemożliwiają wodzie dostanie się do środka. Dzięki temu możesz surfować o każdej porze roku bez obawy, że skończy się to bolesną infekcją ucha - dowiedz sie.

Zatyczki do uszu do pływania

W naszej ofercie znajdziesz zatyczki uszne do surfingu marek takich jak Wavy Ocean, czy SurfEars. Zostały one zaprojektowane tak, by utrzymać się na miejscu nawet podczas potężnego zderzenia z falą. Dodatkowo każdy model posiada doczepiony leash, dzięki czemu nie zgubisz ich podczas sesji.

Zatyczki do uszu do pływania to akcesorium, bez którego wielu kitesurferów, czy surferów nie wyobraża sobie łapania fali. Modele posiadają specjalną membranę, która chroni przed wodą i wiatrem, jednocześnie nie tłumiąc dźwięków. Dzięki temu zatyczki uszne do surfingu zapewniają Ci pełną orientację w terenie i poczucie balansu na wodzie.

Zatyczki do pływania 

Wielorazowe zatyczki do uszu chronią miłośników sportów wodnych przed zapaleniem uszu. Gromadząca się w kanale słuchowym zanieczyszczona woda prowadzi do infekcji, ponieważ zawarte w niej bakterie i grzyby szybko rozwijają się w środowisku ciepłym i wilgotnym. Zaniedbana infekcja może doprowadzić do nagromadzenia się ropy, konieczna może okazać się nawet operacja kanału słuchowego.

Zatyczki do uszu to drobny gadżet, który na stałe powinien wejść do Twojego surferskiego must have. Wyposaż się w nie i surfuj bez ryzyka zapalenia ucha!

Szablon Shoper Icon™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium