FCS Polska fetchpriority=
Koszyk
do kasy suma: 0,00 zł

Darmowa dostawa powyżej 500.00zł!

dodaj do przechowalni

Znaleziono produktów: 6

Produkty: 6

Carver Surfskates

Deski Carver Surfskates to pierwsze deski surfskate jakie pojawiły się na rynku. Powstały w słonecznej Kalifornii, gdzie pewnego lata fale były zbyt słabe, co zmotywowało dwóch surferów do stworzenia czegoś zupełnie nowego. Surfskate Carver dostępne są w dwóch wariantach, różniąc się przednim trackiem. Carver CX jest bardziej stabilny, przeznaczony do skateparku, świetnie sprawdzi się na początek. Carver C7 to bardziej surfingowe czucie, lepiej sprawdzi się do treningu na płaskim i w bowlu. 

Carver - alternatywa dla surfingu

Początkowo deski Carver powstały po to, aby móc wypełnić czas pomiędzy jednym surfowaniem, a kolejnym. Z czasem kultura i technika poszła bardzo do przodu, dzięki czemu deski ewoluowały. Teraz surfskate to odrębny sport, który można spokojnie nazwać surfingiem na asfalcie. Oprócz jazdy i tricków, wersja deski Carver C7 świetnie nadaje się do treningu surfingowego. Z taką deską wykorzystasz czas, kiedy na Bałtyku nie ma fal. Możesz trenować surfing nawet pod domem, jeśli masz kawałek płaskiej nawierzchni.

Made in USA - Carver surfskates

Jako jedna z niewielu firm, Carver wciąż produkuje swoje podzespoły w USA. To gwarancja wysokiej jakości i wytrzymałości sprzętu. Deski w pierwszym odczuciu mogą wydawać się odrobinę cięższę od konkurencji, ale dzięki temu są bardziej wytrzymałe. Dopiero niedawno część produkcji została przeniesiona do Azji, aczkolwiek producent zastrzega, że poświęcił wiele godzin nad kontrolą jakości i deski z napisem “Made in China” są równie dobrze wykonane.  Carver to na pewno legendarna firma, która dzięki współpracy z takimi ludźmi jak Matt Biolos (kolekcja desek Lost) czy Kai Lenny, Jamie O’Brien, Yago Dora lub Knox Quill wciąż się rozwija i produkuje świetne deski Surfskate. Czy Carver to najlepszy surfskate na rynku? Ciężko powiedzieć, na pewno warto sprawdzić!

do góry
Szablon Shoper Icon™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium