FCS Polska
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

🌊💥🏄‍♂️ Nowa dostawa ubrań surfingowych Vissla 🌊💥🏄‍♂️

Zawody Softech Open - już wkrótce!

blog FCS Polska
Cotygodniowa dawka eksperckiej wiedzy. Sprawdź czym dziś Cię zaskoczymy!

Ostatnio zastanawialiśmy się, o co w tym całym surfingu tak naprawdę chodzi? Wyszło nam na to, że najważniejszy jest fun i jak największa ilość złapanych fal, a do tego nie ma nic lepszego niż fajna deska piankowa. 

Postanowiliśmy zorganizować pierwsze zawody surfingowe na deskach piankowych - Softech Open. Zawody odbędą się na słynnym spocie Chałupy 10 w sierpniu, na prognozę (która nie będzie kolidowała z zawodami Polish Surfing Challenge). Można startować wyłącznie na deskach piankowych. Jeśli komuś brakuje takiej deski - w dniu zawodów, będziemy ich mieli kilka do przetestowania/wypożyczenia na czas konkurencji.

Dla najlepszych piankowych surferek i surferów przewidziane są naprawdę fajne nagrody, w tym deska Softech z kolekcji 2021 dla Mistrzyni i Mistrza. 

Ilość miejsc na starcie jest ograniczona - zgłoszenia prosimy kierować na maila [email protected]. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, wiek i rodzaj deski na jakiej będziecie startować. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców lub opiekunów. Każdy startujący musi mieć ważne ubezpieczenie. Pakiety startowe będą kosztować 100 PLN do opłacenia w dniu zawodów.

Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/xpDisD42Afs1FEcj6

Formuła zawodów i więcej szczegółów, będzie pojawiać się na stronie wydarzenia na FB: https://facebook.com/events/s/softech-open-zawody-surfingowe/732574597474257/?ti=icl

Żadne zawody nie mogłby odbyć się bez hojnych i wspaniałych sponsorów:
1. My, czyli FCS Polska 
2. Surf People
3. Pianki i akcesoria neoprenowe Manera
4. Ekologiczne ciuchy z zajawą Surf Inc.
5. UNDA - najlepszy serwis neoprenu i producent ubrań
6. Baltic Kooks - surf magazyn dla bałtyckich kooków i nie tylko

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium