FCS Polska
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

🌊💥🏄‍♂️ Nowa dostawa ubrań surfingowych Vissla 🌊💥🏄‍♂️

Który to fin?

blog FCS Polska
Cotygodniowa dawka eksperckiej wiedzy. Sprawdź czym dziś Cię zaskoczymy!

Każdemu się to czasem zdarza. Zgubiony, złamany, zapodziany, ukradziony fin i to tylko jeden, może nawet dwa. Na szczęście w FCS Polska oferujemy uzupełnienie właściwie każdego setu o brakujące stateczniki. Wszystko zależy oczywiście od dostępności, ale większość finów bez problemu załatwimy. Pozostaje pytanie - który to fin?

Wytłumaczenie którego fina brakuje wcale nie jest takie łatwe jak by się mogło wydawać. No bo patrząc na deskę od rufy czy od dziobu, od pokładu czy od dna? Jest jeden prawidłowy sposób - mianowicie od rufy, patrzęc od dołu w stronę dziobu. Poniżej znajdziecie dokładną rozpiskę, jak rozpoznać, którego fina Wam brakuje. Do tego pamiętajcie, żeby wysłać nam dokładny model i rozmiar, a najlepiej jeszcze zdjęcie finów, które Wam zostały, a postaramy się uzupełnić dany set do pełnego.

A najlepiej nie gubcie i nie łamcie finów, bo w sumie po co? Pojedyncze finy nie podlegają zwrotom, także zamawiajcie uważnie.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium