FCS Polska
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

🌊💥🏄‍♂️ Nowa dostawa ubrań surfingowych Vissla 🌊💥🏄‍♂️

Kto wygra Puchar Świata? - nowy sezon ligi Baltic Surfers WSL Fantasy

blog FCS Polska
Cotygodniowa dawka eksperckiej wiedzy. Sprawdź czym dziś Cię zaskoczymy!

Dwa lata temu organizacja WSL stworzyła aplikację WSL Fantasy, w której można obstawiać kto wygra poszczególne zawody, tworząc swoje drużyny surferów i wirtualnie mierzyć się z fanami surfingu z całego świata. Jak działa WSL Fanatasy? Konkretniej to każdy musi wybrać swoją drużynę 8 mężczyzn i 4 kobiet, którzy podczas swojego startu w zawodach będą nabijać punkty. Im więcej heatów i punktów w danym heacie wygrali wybrani zawodnicy tym więcej zbieracie punktów. Liczy się suma zebranych punktów przez wszystkich zawodników z drużyny podczas całych zawodów. Dodatkowo należy wybrać jedną kobietę i jednego mężczyznę, których punkty będą liczyć się x2 (w aplikacji nazywa się to power surfer x2). Oczywiście tym zawodnikiem który w Waszej drużynie otrzyma znaczek 'Power surfer' powinien według Was mieć największe szanse zająć najlepsze miejsce z całej drużyny.

Co to jest Liga Baltic Surfers?

Rok temu postanowiliśmy stworzyć w aplikacji WSL Fantasy ligę Baltic Surfers dla wszystkich chętnych członków facebook'owej grupy Baltic Surfers. Okazało się że sporo osób, tak jak i my interesuje się zawodami z cyklu World Surf League i ku naszemu zaskoczeniu do ligi Baltic Surfers dołączyło ponad 50 osób. Zmotywowani tak dużą frekwencją postanowiliśmy stworzyć z tego małą tradycję i chwilę przed rozpoczęciem kolejnego roku, odpaliliśmy ligę jeszcze raz!

Jak dołączyć do gry?

1. Po pierwsze zainstalować appkę WSL i się zalogować.
2. Po drugie założyć konto i wejść w WSL Fantasy (prawy dolny róg)
3. Znaleźć ligę Baltic Surfers lub kliknąć ten link Liga Baltic Surfers
4. Podać hasło: balticsurfers22
5. Obstawiać i oglądać zawody, bo tylko tak można dobrze poznać formę danego zawodnika.
6. Do ligi można dołączyć w każdym momencie!

Ale żeby nie było, że konkurujemy tylko o "złote kalesony" postanowiliśmy dorzucić coś wraz z naszymi partnerami, aby dodatkowo zmotywować każdego uczestnika. Tym razem, na pierwszy ogień idzie kalendarz ze zdjęciami Krzyśka Jędrzejaka i set wosku FCS Wax na każdą pogodę. Kolejne nagrody będziemy ujawniać na naszej grupie i na Instagramie przed każdym poszczególnym przystankiem zawodów.

Zostało już tylko kilka dni do kolejnego sezonu największych i najważniejszych zawodów surfingowych na świecie, czyli Championship Tour organizacji World Surf League. Drugi rok z rzędu Puchar Świata WSL rozpocznie się na kultowym spocie Banzai Pipeline na Hawajach. Zawody na Pipeline zawsze przynoszą największe emocje i zainteresowanie całego świata surfingu. Teraz kiedy jest to pierwszy przystanek touru, wszyscy zawodnicy są wyluzowani i mają duże ambicje, żeby jak najlepiej pokazać swoje przygotowanie do pływania na jednym z najlepszych spotów do pływania w tubach na świecie.

Przed nami takie przystanki w Championship Tour 2022:

 • 29.01 - 10.02 - Billabong Pipe Pro
 • 11.02 - 23.02 - Hurley Pro Sunset Beach
 • 03.03 - 13.03 - MEO Pro Portugal
 • 10.04 - 20.04 - Rip Curl Pro Bells Beach
 • 24.04 - 04.05 - Margaret River Pro
 • 28.05 - 04.06 - Quiksilver Pro G-Land
 • 12.06 - 20.06 - Surf City El Salvador Pro
 • 23.06 - 30.06 - Oi Rio Pro
 • 12.07 - 21.07 - Corona Open J-Bay
 • 11.08 - 21.08 - Tahiti Pro
 • 08.09 - 16.09 - Rip Curl WSL Finals

aplikacja WSL Fantasy Liga Baltic Surfers

 

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium