Wystaw opinię o produkcie
Finy FCS II H4 Tylne boczne Quad Rear
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Kod produktu: FH4M-CC01-MD-RS
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest TWMK Jakub Urbański. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
FINY
- RODZAJ SKRZYNKI FCS II
- UKŁAD FINÓW Quad
- POZIOM SURFERA Średnio zaawansowany
- SZTYWNOŚĆ Performance core
- PREFEROWANE FALE Wszystkie rodzaje fali
Opis
Dwa tylne boczne finy do zestawu finów FCS II H4 Quad. Finy FCS II H4 to zupełna nowość. Te finy wyglądają zupełnie inaczej i dają niespotykane dotychczas odczucia z pływania. Wykonane w całości w Szwajcarii dają niesamowitą kontrolę nawet przy bardzo dużych prędkościach. Więcej w pełnym opisie.
OPIS
Całkowicie zmieniony kształt w wyjątkowym projekcie, który jest kontynuacją karbonowych finów FCS H3 Nexus. Wykonane z żywicy epoksydowej w połączeniu z włóknem węglowym, są bardzo sztywne i precyzyjnie prowadzą deskę z krawędzi na krawędź. Kształt FCS II H4 różni się pomiędzy bocznymi i środkowym finem. Boczne finy ułatwiają nabieranie prędkości, a ich zagięte końcówki stabilizują deskę przy dużych prędkościach. Środkowy fin minimalizuje opór w wodzie, pozwalając na jeszcze większą prędkość. To tzw. stabilizator, który pomaga utrzymać równowagę podczas radykalnych manewrów na krawędzi.
IDEALNE WARUNKI
Prędkość przydaje się w każdych warunkach, ale FCS H4 najlepiej sprawdza się na stromych falach.
DO JAKIEJ DESKI
Deski performance z delikatnym lub średnim rockerem.
RODZAJ FINA:
Accelerator - prędkość i kontrola. Płynne przechodzenie pomiędzy manewrami
Bezpieczeństwo produktu
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Surf Hardware FR
4 Rue des Résiniers
40130 Capbreton, Francja
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.