Deska Surfingowa Pukas Innca Wombi Fish
Cena regularna:
towar niedostępny

Po bardzo udanych wynikach z naszym dedykowanym modelem quada, The Cali Quad, zarówno w Europie, jak i na całym świecie, poczułem silną potrzebę zapewnienia podobnego, przyjaznego dla użytkownika projektu quada z serii PUKAS i tak narodził się Wombi Fish.
Pomysł na Wombi Fish przyszedł po dużym sukcesie kultowej deski The Cali Quad. Plan był taki żeby zrobić coś podobnego, przyjaznego w układzie finów quad i pod marką Pukas.
Kształt Wombi wygląda na pierwszy rzut oka bardzo prosto, ale zawiera kilka małych, ważnych szczegółów które dają tej desce przewagę i lepszą wydajność. Jest dość szeroka z klasycznym, średniej głębokości jaskółczym kształtem rufy. Subtelny kształt rufy podkreślają 4 gniazda na finy. Dno deski przy dziobie rozpoczyna się pojedynczym concavem, następnie na wysokości klatki piersiowej przechodzi w nasz popisowy 4 kanałowy concave. Następnie w jednym kanale, w środkowej części deski zaczyna tworzyć się podwójny concave, żeby na rufie przejść w klasyczne V.
Kolejnym małym, ale ważnym szczegółem jest spłaszczenie krawędzi deski, która pozwala na szybsze rozpoczęcie skrętu. Wszystkie te elementy w połączeniu ze stosunkowo płaskim rokerem(szczególnie przy rufie), tworzą szybką, małą deskę przystosowaną na małe fale, z niewielka mocą.
Podsumowując wszystkie powyższe - deska Wombi Fish jest idealną maszyną na Bałtyckie małe i średnie fale w bezwietrzne dni :-)
Wombi jest wykonana w nowej tehnologii INNCA(Epoxy).
Wombi Fish jest też dostępny w klasycznej technologii PE, czyli epoxy, poliuretanowy rdzeń i wykończenie PE construction.
Deska Pukas Wombi Fish w technologii INNCA
Length | Width | Thickness | Litres |
---|---|---|---|
5’2” | 19 3/4″ | 2 3/16″ | 25.2 l. |
5’4” | 20 1/4″ | 2 1/4″ | 27.4 l. |
5’6” | 20 3/4″ | 2 5/16″ | 29.9 l. |
5’8” | 21 1/4″ | 2 3/8″ | 32.4 l. |
5’10” | 21 3/4″ | 2 7/16″ | 35 l. |
6’0″ | 22 1/4″ | 2 1/2″ | 37.8 l. |
6’2” | 22 3/4″ | 2 9/16″ | 40.8 l. |
Uwaga! Rozmiary, które nie są dostępne od ręki w naszym magazynie można u nas zamówić. Okres oczekiwania trwa od 7 dni do 8 tygodni, w zależności od technologii (Epoxy, PU) i tego czy deska jest dostępna w zewnętrznym magazynie, czy musi zostać wyprodukowana. Deski Pukas(poza INNCA), Channel Islands oraz Lost produkowane są w hiszpańskiej fabryce, z najlepszych materiałów.
Zamówienia najlepiej składać tutaj: [email protected]
Pukas Innca Wombi Fish 5’8” – Płaskie i małe fale Bałtyku
Deska surfingowa Pukas Innca Wombi Fish 5’8” | Opis techniczny |
---|---|
Materiał | Rdzeń PU lub INNCA Epoxy + wykończenie PE Construction |
Wymiary | Długość 5’8” | Szerokość 20 ⅝” | Grubość 2 3/16” | Objętość 29 L |
Konstrukcja | Fish tail z podwójnym concave i układem quad fin, niski rocker dla szybkiego startu |
Przeznaczenie | Płaskie i małe fale Bałtyku – maszyna do planowania i ostrych skrętów |
Dodatkowe funkcje | Leash plug w standardzie, możliwość wyboru technologii (PU/Epoxy), opcje kolorystyczne |
Styl | Czysty biały blank z czarnym pinline i minimalistycznym logo |